Zasada fair play to system wartości, którym kieruje się nasza firma.
Kluczem do sukcesu są nie tylko produkty, których funkcje oraz wzornictwo są stale dostosowywane do potrzeb naszych klientów i dlatego mogą one najlepiej zaspokoić bardzo szeroki zakres wymagań, które wyróżniają się dzięki swojej precyzji wykonania, wysokiemu poziomowi użyteczności oraz stylowemu, pomysłowemu wzornictwu, ale również taki dobór sieci dystrybucji, którą cechuje przede wszystkim wiedza i doświadczenie, a nie tylko chęć sprzedaży bez doradztwa i zaplecza technicznego . Współpraca z nami prowadzona jest w sposób nie tylko zgodny z przepisami, ale także piękny, szlachetny i uczciwy.
Jesteśmy importerem najwyższej klasy urządzeń gastronomicznych czołowych europejskich producentów. Wszystkie produkty ułatwiają pracę w kuchni i zwiększają przyjemność z gotowania. Doświadczenia zebrane na przestrzeni pokoleń, specjalistyczna wiedza technologiczna, doskonała produkcja oraz niezwykła innowacyjność - to trzy filary, na których oparty jest sukces naszej firmy. International Brand Distribution Sp. z o. o. jest prężnie rozwijającą się firmą, której zadaniem jest dostarczenie najwyższej jakości sprzętu i usług do sieci dealerskiej, na których możecie polegać. Sprzedaż dokonywana jest wyłącznie przez certyfikowanych partnerów handlowych dysponujących niezbędną wiedzą i doświadczeniem z zakresu wyposażenia gastronomii.
Znajomość nowoczesnych trendów oraz rynku w branży wpływa na nieustanny rozwój naszej oferty, która obejmuje wyposażenie sklepów, barów, restauracji, pizzerii, stołówek, i wielu innych obiektów w branży gastronomicznej. Zapraszamy do współpracy firmy dystrybucyjne, które filar swojej działalności opierają na fachowości, wiedzy i doświadczeniu. Jako doświadczony i solidny partner handlowy zapewniamy fachową obsługę, indywidualne podejście oraz terminową realizację zamówień, ale przede wszystkim uczciwą konkurencję przy sprzedaży naszych produktów. Zapewniamy najlepszą z możliwych do wyboru ofert, dostosowaną zarówno do możliwości lokalowych, jak i finansowych każdego klienta. Zapraszamy na udane zakupy!