Oferta Kronen

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy KRONEN

Szatkownice do warzyw

Szatkownice do warzyw Kronen charakteryzują się wyjątkową higieną i łatwym czyszczeniem. Wydajność, duży otwór wsadowy i ergonomia przyjazna dla użytkownika we wszystkich modelach są kolejnym elementem jakości. Ostrza wykonane z hartowanej stali zapewniają czyste cięcie i dłuższy okres eksploatacji narzędzi tnących.

Kutry

Jakość i niezawodność Cutrów firmy Kronen gwarantuje obudowa ze stali nierdzewnej. Mocna pokrywa poliwęglanowa posiada rozbudowany system bezpieczeństwa i otwór do dodawania płynów. Na panelu zastosowan folię dodatkowo zabezpieczającą urządzenie przed uszkodzeniami. Hartowane ostrza dają możliwość zmniejszenia ewentualnego ogrzewania produktu. Łatwy demontaż części ułatwia czyszczenie i zapewnia maksymalną higienę.

CombiCuter

… są zaawansowanymi urządzeniami, które mogą być zmienione z szatkownicy do cięcia warzyw z kutrem do rozdrabniania dosłownie w ciągu kilku sekund. Dzięki szybkiej zmianie akcesoriów Jesteś w stanie przygotować bogate menu. Ponad siedemdziesiąt różnych rodzajów cięć dla stylowych i pomysłowych prezentacji sałatek czy też ozdabiania potraw. Przy zastosowaniu jako Cutter bez wysiłku przygotujesz mięsne farsze, wymyślne kreacje takie jak jak mus, pasty czy też kremy do ciasta, itp

Wyciskarki do owoców

Wyciskarki do soków charakteryzują się wysoką wydajnością, łatwością czyszczenia i mogą być używane dosłownie wszędzie. Najbardziej zaawansowane są niewątpliwie automatyczne stacje wyciskania. Czysty sok pomarańczowy który może być robiony z maksymalnie czterdzieści pomarańczy na minutę, nadaje się do małej kawiarni w miejscu o dużym natężeniu ruchu. Sokowirówki i Prasy ręczne uzupełniają bogaty asortyment wyciskarek.

Mixery

Emulgowanie, mieszanie i miksowanie łatwe jak nigdy dotąd! Łatwa obsługa i rewolucyjny współgranie wału napędowego i wirnika są cechą szczególną mikserów Kronen. Dzbanek blendera w różnych pojemnościach uzupełnia szeroką gamę tej linii.

Miksery spiralne

Kompleksowe rozwiązanie dla ciast i mas zarówno dla kuchni i piekarni. Solidne, stabilne i wydajne. Posiadają takie funkcje jak: ugniatanie wszystkich rodzajów ciasta, mieszanie kremów, emulsji i różnych sosów. Dzieża posiada zdejmowaną pokrywę ochronną, która zapewnia wysoką ergonomię. Bezstopniowo zmieniana prędkość obrotowa zwiększa łatwość obsługi i jest przyjazna dla użytkownika.

Maszyny do lodów

Jeśli chcesz poszerzyć swój asortyment o domowej roboty lody, sorbety czy mrożone napoje maszyny firmy Kronen są właściwym wyborem. Oddzielnie włączane chłodzenia i mieszania, timer i własne programy są gwarancją fenomenalnego wprost wyniku przekładającego się na smak i zadowolenie klienta. Funkcja Storage  utrzymuje wyprodukowane lody zawsze w odpowiedniej temperaturze.

Maszynki do makaronów

Zgodnie z trendami na rynku rośnie zapotrzebowanie klientów na domowe makarony. Czy to elektryczne ze stałą lub bezstopniową prędkością czy też ręczne z napędem korbowym są w stanie zredukukować czas przygotowania i mają we wszystkich przypadkach spowodować, że ytoworzony za ich pomocą makaron będzie najwyższej jakości.  Z różnych wałków tnących do spaghetti, tagliatelle i makaron Pappardelle możemy produkować w najbardziej profesjonalny sposób.

Myjki i suszarki do warzyw

Dla najlepszych kompozycji sałatkowych. Dzięki suszarkom firmy Kronen możemy umyć i osuszyć sałatę, szpinak, por, pietruszkę, kapustę, brokuły, czy karczochy w bardzo krótkim czasie, z pełnym zachowaniem jakości i smaku oraz bez utraty spójności. Myjki do warzyw Kronen idealnie nadają się do sprawnego i bezpiecznego czyszczenia świeżych warzyw i zielonych sałat, oferują najlepsze warunki higieniczne i są łatwe do czyszczenia.

Obieraczki do ziemniaków

Obieraczki Kronen nie tylko nadają się do obierania ziemniaków, ale również do obierania twardych i miękkich owoców lub, na przykład, do oczyszczania muszli. W obieraczce są zamontowane tarcze ścierne, jak również dyski tnące.  Różne rozmiary, w których wydajność wsadu wynosi, 80 kg / godz. do 400 kg / godz. mogą dają szerokie możliwości zaspokojenia potrzeb z tej dziedziny. Prosta, bezpieczna obsługa i wysoki standard higieny są atutem obieraczek Kronen.

Urządzenia ręczne

Specjalnie dla wygody użytkownika Kronen oferuje niezwykle wszechstronne urządzenia ręczne. W najprostszy sposób obierzesz i poporcjujesz ananasa, złamiesz kokosy, arbuzy lub przygotujesz jabłka na sałatkę owocową. Zanurz się w świat nieograniczonych możliwości, które oferuje Kronen w tym sektorze.