Oferta Kronen

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy KRONEN

lin_geueseschn

Szatkownice do warzyw

Szatkownice do warzyw Kronen charakteryzują się wyjątkową higieną i łatwym czyszczeniem. Wydajność, duży otwór wsadowy i ergonomia przyjazna dla użytkownika we wszystkich modelach są kolejnym elementem jakości. Ostrza wykonane z hartowanej stali zapewniają czyste cięcie i dłuższy okres eksploatacji narzędzi tnących.

plugin_geraet_1
lin_cutter (1)

Kutry

Jakość i niezawodność Cutrów firmy Kronen gwarantuje obudowa ze stali nierdzewnej. Mocna pokrywa poliwęglanowa posiada rozbudowany system bezpieczeństwa i otwór do dodawania płynów. Na panelu zastosowan folię dodatkowo zabezpieczającą urządzenie przed uszkodzeniami. Hartowane ostrza dają możliwość zmniejszenia ewentualnego ogrzewania produktu. Łatwy demontaż części ułatwia czyszczenie i zapewnia maksymalną higienę.

plugin_geraet_2
lin_kombi

CombiCuter

… są zaawansowanymi urządzeniami, które mogą być zmienione z szatkownicy do cięcia warzyw z kutrem do rozdrabniania dosłownie w ciągu kilku sekund. Dzięki szybkiej zmianie akcesoriów Jesteś w stanie przygotować bogate menu. Ponad siedemdziesiąt różnych rodzajów cięć dla stylowych i pomysłowych prezentacji sałatek czy też ozdabiania potraw. Przy zastosowaniu jako Cutter bez wysiłku przygotujesz mięsne farsze, wymyślne kreacje takie jak jak mus, pasty czy też kremy do ciasta, itp

plugin_geraet_3
lin_saft

Wyciskarki do owoców

Wyciskarki do soków charakteryzują się wysoką wydajnością, łatwością czyszczenia i mogą być używane dosłownie wszędzie. Najbardziej zaawansowane są niewątpliwie automatyczne stacje wyciskania. Czysty sok pomarańczowy który może być robiony z maksymalnie czterdzieści pomarańczy na minutę, nadaje się do małej kawiarni w miejscu o dużym natężeniu ruchu. Sokowirówki i Prasy ręczne uzupełniają bogaty asortyment wyciskarek.

Folie13
lin_mixer

Mixery

Emulgowanie, mieszanie i miksowanie łatwe jak nigdy dotąd! Łatwa obsługa i rewolucyjny współgranie wału napędowego i wirnika są cechą szczególną mikserów Kronen. Dzbanek blendera w różnych pojemnościach uzupełnia szeroką gamę tej linii.

plugin_geraet_5
lin_ruehr

Miksery spiralne

Kompleksowe rozwiązanie dla ciast i mas zarówno dla kuchni i piekarni. Solidne, stabilne i wydajne. Posiadają takie funkcje jak: ugniatanie wszystkich rodzajów ciasta, mieszanie kremów, emulsji i różnych sosów. Dzieża posiada zdejmowaną pokrywę ochronną, która zapewnia wysoką ergonomię. Bezstopniowo zmieniana prędkość obrotowa zwiększa łatwość obsługi i jest przyjazna dla użytkownika.

plugin_geraet_6
lin_eis

Maszyny do lodów

Jeśli chcesz poszerzyć swój asortyment o domowej roboty lody, sorbety czy mrożone napoje maszyny firmy Kronen są właściwym wyborem. Oddzielnie włączane chłodzenia i mieszania, timer i własne programy są gwarancją fenomenalnego wprost wyniku przekładającego się na smak i zadowolenie klienta. Funkcja Storage  utrzymuje wyprodukowane lody zawsze w odpowiedniej temperaturze.

plugin_geraet_7
lin_nudel

Maszynki do makaronów

Zgodnie z trendami na rynku rośnie zapotrzebowanie klientów na domowe makarony. Czy to elektryczne ze stałą lub bezstopniową prędkością czy też ręczne z napędem korbowym są w stanie zredukukować czas przygotowania i mają we wszystkich przypadkach spowodować, że ytoworzony za ich pomocą makaron będzie najwyższej jakości.  Z różnych wałków tnących do spaghetti, tagliatelle i makaron Pappardelle możemy produkować w najbardziej profesjonalny sposób.

plugin_geraet_8
lin_wasch

Myjki i suszarki do warzyw

Dla najlepszych kompozycji sałatkowych. Dzięki suszarkom firmy Kronen możemy umyć i osuszyć sałatę, szpinak, por, pietruszkę, kapustę, brokuły, czy karczochy w bardzo krótkim czasie, z pełnym zachowaniem jakości i smaku oraz bez utraty spójności. Myjki do warzyw Kronen idealnie nadają się do sprawnego i bezpiecznego czyszczenia świeżych warzyw i zielonych sałat, oferują najlepsze warunki higieniczne i są łatwe do czyszczenia.

plugin_geraet_9
lin_schael

Obieraczki do ziemniaków

Obieraczki Kronen nie tylko nadają się do obierania ziemniaków, ale również do obierania twardych i miękkich owoców lub, na przykład, do oczyszczania muszli. W obieraczce są zamontowane tarcze ścierne, jak również dyski tnące.  Różne rozmiary, w których wydajność wsadu wynosi, 80 kg / godz. do 400 kg / godz. mogą dają szerokie możliwości zaspokojenia potrzeb z tej dziedziny. Prosta, bezpieczna obsługa i wysoki standard higieny są atutem obieraczek Kronen.

plugin_geraet_10
lin_convenience

Urządzenia ręczne

Specjalnie dla wygody użytkownika Kronen oferuje niezwykle wszechstronne urządzenia ręczne. W najprostszy sposób obierzesz i poporcjujesz ananasa, złamiesz kokosy, arbuzy lub przygotujesz jabłka na sałatkę owocową. Zanurz się w świat nieograniczonych możliwości, które oferuje Kronen w tym sektorze.

plugin_geraet_01